До уваги батьків першокласників 2020/2021 навчального року

Список учнів, які зараховано до 1 класу 2020-2021 навчального року:

https://docs.google.com/document/d/1o0x1vt5H1S29tfloY-JnRidusQ31dHT3sylqxfhoM_s/edit

Зарахування до перших класів здійснюється згідно наказів https://docs.google.com/document/d/1gaN4AnXouRz0ezUrjlZHLLuQJFR1rL8pPO3Sv0WeoJ8/edit З 01 червня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». Заяви будуть прийматися впродовж місяця – по 30 червня 2020 року (включно). З метою попередження нових спалахів коронавірусного захворювання під час прийому документів щодо зарахування до комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради» обов’язково створяться безпечні умови перебування в приміщеннях та на території школи і неухильно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту:  проведення термометрії та допуск до закладу тільки відвідувачів без ознак респіраторного захворювання та з нормальною температурою, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички);  забезпечення відповідного дистанціювання між присутніми та попередження утворення скупчення людей (для зручності – можливе нанесення відповідних розміток);

 забезпечення наскрізного провітрювання та дезінфекції приміщень, робочих поверхонь, предметів використання тощо. Варіанти можливих безпечних локацій:

 у будівлі закладу, у достатньому за розміром приміщення, в якому наявні окремі вхід та вихід. У такому приміщенні рекомендовано кожної години оголошувати перерву на санобробку та провітрювання;

 на свіжому повітрі (за сприятливих погодних умов) – у шкільному подвір’ї, внутрішньому дворі закладу. Нагадуємо! Зарахування дітей на навчання здійснюється у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 • з урахуванням нових строків початку прийому документів; • з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідемічних правил та графіка відвідування батьками закладу, погодженого директором закладу.

Для складання чіткого і зручного графіка батькам майбутніх першокласників необхідно: 

звертатись за номером (0432) 66-46-18,щоденно з 10.00 до 17.00

або надсилати повідомлення на електронну пошту закладу super.sch5@ukr.net, sch5@galaxy.vn.ua .

Інформація стосовно контактних телефонів та електронної пошти закладів освіти розміщена на http://dev.vtec.vn.ua та усіх доступних інформаційних стендах.

Звертаємо увагу!

Першочергове право на зарахування до закладу загальної середньої освіти мають:

•діти, фактичне місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене;

• діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

• діти працівників цього закладу освіти;

Інформацію про закріплену за закладом територію обслуговування можна дізнатись на сайті закладу

https://docs.google.com/document/d/1e2TTK0bw8Q8o9J4vsz5hUkLWh7g7ECPOl8kcmQ1isNs/edit

та на офіційному сайті Вінницької міської ради за посиланням: https://cutt.ly/qyWiXLx (рішення виконавчого комітету Вінницької міської рали від 09.04.2020 р. № 812 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»).

Заяву про зарахування до закладу батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника).

До заяви про зарахування дитини до 1-го класу необхідно додати наступні документи:

1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089. Звертаємо увагу! Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей, медичну довідку можна буде надати до школи до 15.08.2020.

3) оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Привертаємо увагу до того, що повідомлення про наявність права на першочергове зарахування і пред’явлення документу, що його підтверджує, є правом батьків, а не обов’язком. Проте непред’явлення такого документа і невідображення його назви та реквізитів у заяві про зарахування призводить до відсутності правових підстав для першочергового зарахування дитини до початкової школи. Ознайомитися з переліком документів, які підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу можна у листі Міністерства освіти і науки України від 05.04.2019 №1/9-227 «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році» . У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Через місяць від початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладу оригінали (та за потребою копії) вищеперерахованих документів. Одночасно з дітьми, які мають право на першочергове зарахування, на вільні місця (у разі їх наявності) зараховуються діти, якщо кількість поданих заяв першочергового зарахування не перевищує загальну кількість місць у перших класах. Зарахувння здійснюється згідно наказів https://docs.google.com/document/d/1gaN4AnXouRz0ezUrjlZHLLuQJFR1rL8pPO3Sv0WeoJ8/edit