Педагогічний колектив

0

Група педагогів у Facebook

МО учителів 1-х класів:

1

1. 1-А клас Кравець Ірина Степанівна

2. 1-Б клас Баришева Лілія Вячеславівна

3. 1-В клас Дубина Алла Іванівна

4. 1-Г клас Лаврик Надія Петрівна

5. 1-Д клас Краснощока Фатіма Степанівна

6. 1-Е клас Коваль Світлана Анатоліївна

7. 1-Є клас Півнюк Тетяна Миколаївна / Качинська Ольга Михайлівна

8. 1-Ж клас Лисюк Вікторія Василівна

МО учителів 2-х класів:

2

1. 2-А клас Василенко Галина Василівна

2. 2-Б клас Ряба Неля Василівна

3. 2-В клас Гринюк Ірина Петрівна

4. 2-Г клас Брезицька Людмила Олександрівна

5. 2-Д клас Менченко Наталія Михайлівна

6. 2-Е клас Зайцева Оксана Геннадіївна

7. 2-Є клас Даценко Вікторія Олександрівна

8. 2-Ж клас Кравченко Олександра Василівна

МО учителів 3-х класів:

3

1. 3-А клас Цвігун Олена Валеріївна

2. 3-Б клас Майська Людмила Іванівна

3. 3-В клас Сірко Ірина Юріївна

4. 3-Г клас Вінницька Ольга Володимирівна

5. 3-Д клас Плахотнюк Оксана Дмитрівна

6. 3-Е клас Черевко Аліса Андріївна

7. 3-Є клас Колодяжна Ольга Миколаївна

8. 3-Ж клас Левкович Ірина Анатоліївна

9. 3-З клас Осецька Яна Володимирівна

МО учителів 4-х класів:

4

1. 4-А клас Мурга Ольга Володимирівна

2. 4-Б клас Щерба Тетяна Миколаївна

3. 4-В клас Плахотник Любов Степанівна

4. 4-Г клас Лузихіна Людмила Олегівна

5. 4-Д клас Штурма Юлія Василівна

6. 4-Е клас Василюк Любов Федорівна

7. 4-Є клас Яремчук Вікторія Миколаївна

8. 4-Ж клас Маковецька Віталія Валеріївна

9. 4-З клас Котлінська Діана Олегівна

МО асистентів учителів:

 

5

1. Жук Юлія Сергіївна

2. Дорож Зореслава Михайлівна

3. Музика Олена Русланівна

4. Донська Ангеліна Анатоліївна

МО учителів курсу Інтелект Україна:

11

1. 1-А клас Кравець Ірина Степанівна

2. 1-Б клас Баришева Лілія Вячеславівна

3. 1-В клас  Дубина Алла Іванівна

4. 2-А клас Василенко Галина Василівна

5. 2-Б клас Ряба Неля Василівна

6. 3-А клас Цвігун Олена Валеріївна

7. 3-Б клас Майська Людмила Іванівна

МО учителів іноземних мов:

6

1. Дацюк Олена Федорівна

2. Саламаткіна Іванна Ростиславівна

3. Сестренська Наталія Василівна

4. Локтенко Тетяна Сергіївна

5. Херсон Валентина Борисівна

6. Недзеленко Альона Анатоліївна

7. Варіченко Тетяна Володимирівна

8. Мурга Олександра Олександрівна

9. Дідусенко Світлана Анатоліївна

10. Панасюк Анна Борисівна

МО учителів інформатики:

7

1. Лисюк Вікторія Василівна

2. Дубина Алла Іванівна

3. Пальонко Тетяна Василівна

4. Баришева Лілія Вячеславівна

5. Сокольвак Олена Костянтинівна

6. Кучма Наталія Анатоліївна

МО учителів фізичної культури:

8

1. Рибак Олександра 

2. Бойко Інга Юріївна

3. Дмитренко Руслан Віталійович

4. Качинська Ольга Михайлівна

5. Маслюк Марина Геннадіївна

МО учителів музичного мистецтва:

муз

1. Іванченко Ірина Леонідівна

2. Більська Ірина Вікторівна

МО вихователів ГПД:

12

1. Злотник Галина Іванівна

2. Жук Юлія Сергіївна

3. Пилипенко Ірина Євгеніївна

4. Панасюк Анна Борисівна

Психологічна служба:

10

1. Соціальний педагог - Склярова Лідія Олексіївна

2. Практичний психолог - Гусак Юлія Олександрівна